“Ma hoian sul silma peal´´ Kohila Raamatukogus

Reedel, 14.05.2021, saab alguse Kohila Raamatukogus Kõrgema Kunstikool Pallase skulptuuriosakonna üliõpilase diplomitöö isikunäitus.

´´Ma hoian sul silma peal´´
Heili Rungi on lõpetamas oma skulptuuriõpinguid Kõrgemas Kunstikool Pallases ja avab enda esimese isikunäituse Kohila Raamatukogu fuajees. Näituse kontseptsioon põhineb skulpturaalse olemusega autoritehnikas valmistatud keraamiliste vaaside näol mida on installatiivselt täiendamas lapsepõlvemälestused ja perekonna isiklike lugude kogum.
Näitusel eksponeeruvad kümme teost kümnele märgilisele inimesele, keda autor soovib tänada omal moel pannes konkreetsete inimeste sõnad ja teod füüsilisse maailma igaveseks.
Heili Rungi õpib skulptuuri ja kunsti Kõrgema Kunstikool Pallases IV kursusel ning inimestevahelised suhted, psühholoogia ja kunstimeel on olnud tema loomingus läbiv teema. Seni on Heili tegelenud keraamika, maalimise ja loovisikuna, osalenud mitmetel ühisnäitustel Tartus, Galeriis Pallases ja Tohisoo koolituskeskuse keraamika huviala suunal.
Näitusele on oodatud igas vanuses inimesed, kellel on vähegi huvi kunsti, lugemise ja inimestevahelise suhete kohta.
Näitus on avatud 14.05.-30.06.2021 sel ajal kui Kohila Raamatukogu lahti on.
Autor soovib tänada toetajaid: Kõrgem Kunstikool Pallas, Kohila Raamatukogu, ARS keraamikakeskus, Koit, Mare, Karl-Martin, Aleksander, Merike Hallik, Liis Selder, Anna-Maria Kurenõmm, kõiki kellele teosed pühendatud on.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht