Tuulike Kivestu näitus “Meie, inimesed”

Tuulike Kivestu: „Meie, inimesed“
Galerii Noorus
Riia 11, Tartu
Näitus on avatud 31.01–22.02.2020 T-L kell 11-18

Reedel, 31. jaanuaril kl 16:00 avatakse galerii Noorus II korruse näitusesaalis Tuulike Kivestu isikunäitus “Meie, inimesed”.

Näitus on sündinud autori murest meie, inimeste, pimeduse pärast üksteise suhtes. Inimene indiviidina kaob sageli üldistamiste ja vastandamiste sohu nii, et me enam ei märkagi teda. Autor loodab läbi tänavatel juhuslikult kohatud inimeste puudutada vaatajas sallivuse, empaatia, heatahtlikkuse keeli. Tuletada meelde, et hoolimata rahvusest ja kodupaigast oleme meie, inimesed, oma tunnetes, olemistes ning igapäevastes tegemistes üsnagi sarnased. Näitusel olevad fotod on pildistatud Pisa, Rooma, Naapoli, Amsterdami ja Rotterdami tänavatel.

Tuulike Kivestu (s. 1976) õpib fotograafiat Kõrgemas Kunstikoolis Pallas ja illustratsiooni Tartu Kunstikoolis. Oma loomingut on ta varasemalt esitlenud näitustel Vanas Anatoomikumis KUKE galeriis, Tallinna Keskraamatukogus, Hg47 galeriis, Karksi-Nuia kultuurikeskuses, Viljandi veinikulbis Mulks ja kohvikus Fellin. Tuulike Kivestu sõnul sünnivad tema fotod soovist kajastada ja jäädvustada just neid aspekte meie elus, mis esmapilgul ja pealiskaudsel vaatamisel ehk nähtamatuks jäävad. Ta loodab tuua esile elu lihtsuse ilu, valu ning groteski. Oma tegevuses peab ta peamiseks jääda alati eetiliseks ja ausaks, austades ja armastades neid, keda ta läbi oma objektiivi vaatab.

Rohkem infot kodulehel: www.tuulikekivestu.com

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht