Eesti Kultuuri Koda kutsub loovisikuid kasutama uut tugistruktuuri

Eesti Kultuuri Koda kutsub loovisikuid registreeruma uude tugistruktuuri, mis pakub soodushinna ja kindla kvaliteediga konsultatsioone. Konsultatsioonid ja koolitused on kättesaadavad kõigile Eesti kodakondsusega loovisikutele olenemata nende kuuluvusest loomeliitudesse või mitte.
Loome just loovisikute spetsiifikale vastava pädevate spetsialistide ringi, kelle poole saab loovisik kergesti pöörduda (on tsentraliseeritud info) ja kelle teenustele garanteerime soodustusega hinnakirja.
Inglise- ja venekeelsete konsultatsioonidega tagame osasaamise võimaluse ka teistest rahvustest loovisikutele, kes Eestis resideeruvad.
Alustame teenusega juba oktoobris. Registreerumine on avatud kodulehel kultuurikoda.eu nii eesti, inglise kui ka vene keeles.
“Loovisikud on praeguses pandeemia olukorras ja sellest tulenevas majandus-situatsioonis haavatavamad kui kunagi varem. Seega on just nüüd vaja see tugisüsteem praktiliselt ja kiiremas korras käivitada,” tõdeb idee algataja Heili Vaus-Tamm. “Mõte midagi praktilist ja mõõdetavat loomeinimeste heaks ära teha, oli mul juba üle kahe aasta tagasi, kui kultuurikotta tööle asusin. Siis ei teadnud me veel, et pandeemia ja sõda saavad me igapäevaelu osaks. Nii on see vajadus läinud veel teravamaks. Koos töörühma sihikindla tegutsemise ning metseen Heldur Meeritsa määrava abiga oleme jõudnud käivitamiseni. Tulime kokku, et aidata.”

Tugistruktuur koondab loovisikutele soodushinna ja kindla kvaliteediga järgmisi konsultatsioone:
psühholoogilisi
meditsiinilisi
juriidilisi
autoriõigusealaseid
PR oskusi
projekti juhtimist
läbirääkimiste oskusi
finants- ja raamatupidamisteadmisi
oma ettevõtte asutamise teadmisi
taotluste ja projektide kirjutamise juhiseid

Loovisikute tugi

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht