Stipendiumiprogrammi “Naised teaduses” taotlusvoor avatud

Eesti naisteadlased on alates 22. jaanuarist 2018 oodatud kandideerima L’Oréal Balti stipendiumile For Women in Science.

Nagu eelmisel, nii ka käesoleval aastal antakse Eestis välja üks 6000-eurone stipendium alla 40-aastasele doktorikraadiga naisteadlasele uuringuteks loodus- ja tehnikateaduste ning füüsika vallas või nendega seotud teadusaladel.
Eestist esitatud taotlusi hindab Eesti Teaduste Akadeemia poolt moodustatud komisjon. Lõpliku otsuse teeb stipendiumiprogrammi nõukogu (Fellowship Board), kuhu kuuluvad L’Oreal Balti regiooni, akadeemia ja UNESCO Eesti rahvusliku komisjoni esindajad.
Taotluste esitamise tähtaeg on 5. märts 2018. Taotlusi saab esitada rahvusvahelises ingliskeelses portaalis www.fwis.fr (täpsemalt vt http://www.forwomeninscience.com/en/fellowships/563719023). Seal tuleb luua endale kasutajakonto ning juhiseid järgides üles laadida üles nõutav info ja dokumendid. Kasulik on eelnevalt tutvuda lisatud juhendmaterjaliga (Rules&Regulations), kus on kirjas nii kandideerimise tingimused, nõutavate dokumentide loetelu kui ka hindamiskriteeriumid.
Pidulik auhinnatseremoonia toimub Riias 5. juunil 2018.

Programmi kontaktisikud Eestis on:
Anne Pöitel, Eesti Teaduste Akadeemia (tel. 6448677, foreign@akadeemia.ee);
Kerli Gutman, UNESCO Eesti rahvuslik komisjon, tel. 6441431, kerli.gutman@unesco.ee.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht