Eesti filmid PÖFF 2020 progammis

Hunt murrab kodust

12 Jyri Pitkänen PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Aatomik ja jõmmid Anima Elbert Tuganov Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Ajakapsel Lühifilm Eric Romero PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Alljumalad Mängufilm Chino Moya Rebels
Ankeet Dokk Aljona Suržikova Balti võistlus
Duubel Lühifilm Oliver Remma PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Elu on vaid üks sõit Dokk Maria Reinup Just Film / JF Noortefilmid
Emakivi Dokk Kersti Uibo PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Erna on sõjas Mängufilm Henrik Ruben Ganz Põhivõistlus
Esteetilistel põhjustel Dokk Marko Raat 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 1
Georgica Mängufilm Sulev Keedus 101 Eesti filmi
Hiirejaht Anima Elbert Tuganov 101 Eesti filmi / Anima
Hingetõmbehetk Nele Aunap PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Hullumeelsus Mängufilm Kaljo Kiisk 101 Eesti filmi
Hüvasti, NSVL Mängufilm Lauri Randla Debüütide võistlus
Inimene, keda polnud Mängufilm Peeter Simm 101 Eesti filmi
Inspiratsioon Anima Elbert Tuganov Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Instinkt Anima Rao Heidmets 101 Eesti filmi / Anima
Isamaa ilu Dokk Andres Maimik, Jaak Kilmi 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 1
Ja supp on valmis õigel ajal Dokk Valeria Anderson 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 2
Julius Rebeka Rummel PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Jussikese seitse sõpra Anima Heino Pars Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Kapten Anti-Dieet Mees Lühifilm Raul Esko, Romet Esko PÖFF Shorts / Late Night Comedy
Keelepäästja Dokk Liivo Niglas Balti võistlus
Keha võitlus Dokk Marian Võsumets #pöfftrending
Kevin, Ei! Leslie Laasner PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Kilpkonn ja jänes Lühifilm Ülo Pikkov PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Koduigatsus Daria Litvichenko PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Kolmnurk Anima Priit Pärn 101 Eesti filmi / Anima
Konverents Mängufilm Ivan I. Tverdovski Värsked hoovused
Kosmonaut Anima Kaspar Jancis PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Kratt Mängufilm Rasmus Merivoo Justfilm / Noortefilmide võistlus
Krokodill Anima Kaspar Jancis 101 Eesti filmi / Anima
Kuidas me üles ärkame? Lühifilm Helen Takkin PÖFF Shorts / Lühifilmide võistlus
Lasnamäe Dokk Mark Soosaar 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 2
Lend Anima Rein Raamat Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Lõplik õnnelikkus Lühifilm Eric Romero PÖFF Shorts / Shorts alternatiivid
Mandariinid Mängufilm Zaza Urušadze Mälestades Zaza Urushadzet
Mephistopheles Dokk Manfred Vainokivi Balti võistlus
Merevaatega tuba Leonid Šmelkov PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Mu kallid laibad Lühifilm German Golub PÖFF Shorts / New Talents võistlus
Nael Anima Heino Pars 101 Eesti filmi / Anima
Ohver Lühifilm Natalja Matšenene PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Orpheus Anima Priit Tender 101 Eesti filmi / Anima
Päeva Sammud Anita Kremm PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Patt Lühifilm John Strandberg PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Peaaegu uskumatu lugu Anima Elbert Tuganov Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Pensipäev Lühifilm Liis Lepik PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Põrgu Anima Rein Raamat Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Põrgupõhja uus vanapagan Mängufilm Jüri Müür, Grigor Kromanov 101 Eesti filmi
Pulmaisa Dokk Hõbe Ilus, Mihkel Oksmann PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Rain Mängufilm Janno Jürgens Balti võistlus
Sa ei ole kiivi Anima Maria Saveljeva PÖFF Shorts / Lasteanima võistlus
Sabaots mao suus, kes hammustab iseend sabast Pablo M. Ballarin PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
See räägib pulmast Lühifilm Vivian Säde PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Sinine Lühifilm Tõnis Pill PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Sipsik Anima Meelis Arulepp, Karsten Kiilerich Justfilm / Lastefilmide võistlus
Südameaeg Dokk Hõbe Ilus PÖFF Shorts / Made in Corona
Šurale Dokk Hannes ja Renita Lintrop 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 2
Suur Tõll Anima Rein Raamat 101 Eesti filmi / Anima
Talupojad Dokk Ülo Tambek 101 Eesti filmi / Dokk-plokk 2
Teene Lühifilm Bojana Babic PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Teisel pool hirmu Ahmed Fouad Ragab PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Tolmuimeja Anima Avo Paistik 101 Eesti filmi / Anima
Tšeka komissar Miroštšenko Mängufilm Paul Sehnert 101 Eesti filmi
Tulejoonel Sari Ergo Kuld TV Beats
Tuulte pesa Mängufilm Olav Neuland 101 Eesti filmi
Une instituut Anima Mati Kütt 101 Eesti filmi / Anima
Vaata, mis sa tegid Lühifilm Carlos E. Lesmes PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Välguga löödud Lühifilm Romet Esko PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Värvid must-valgel Lühifilm German Golub PÖFF Shorts / Rahvuslik võistlus
Värvilind Anima Rein Raamat Eesti animatsiooni püha kolmainsus
Värvilised unenäod Mängufilm Virve Aruoja, Jaan Tooming 101 Eesti filmi
Vee peal Mängufilm Peeter Simm Põhivõistlus
Viimased Mängufilm Veiko Õunpuu Balti võistlus

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht