Eesti erakondade juhtidele

Fiie Ruiovits, sugu vahetav poliitikahuviline

(välja arvatud Keskerakond),soo­vahetusega tegelevatele arstidele,kõikidele ausatele kodanikele Teile kirjutab inimene, kes tahab rääkida kaasa poliitilises elus, ühtlasi parandada oma elujärge (võib ka vastupidises järjekorras). Minusuguseid ei ole vabariigis vähe, ainuüksi baaris Peldik võib neid kokku lugeda mituteist. Me töötasime välja skeemi, kuidas saavutada oma unelmaid. Kõige kindlam viis otsa peale saada on astuda Keskerakonda ja siis lasta end kähku mõnel teisel poliitilisel jõul ära osta. See peaks toimuma enampakkumise korras, soovitavalt kinnisel ja salajasel. Sellega kaasneks endastmõistetavalt mingi nõuniku koht, kus poleks vaja end ära katkestada, aga inimväärne palk jookseks. Ühtlasi teatan, et vajaduse korral (kuigi seda ilmselt vaja ei lähe) oskan ma ka päriselt nõustada paljudes küsimustes (luule, õllesordid, mobiiltelefonide helinad). Mu kitsam eriala on hetkel siiski olukord baaris Peldik ja kuidas see mõjutab olukorda Eestis ja Euroopas. Nimelt on selle väliselt suht väikse ja tähelepandamatu koha mõju eesti poliitilisele ja kultuurilisele elule tugevasti alahinnatud. Nii mõnigi oluline sündmus meie poliitilises elus on oma esialgsel kujul näinud ilmavalgust baari Peldik kriimuliste laudade ääres kesvamärjukese taga. Näiteks me nägime ette Edgar Savisaare ja Vilja Laanaru abiellumist, aga ka Tunne Kelami lahutust.

Üsna mitmed meie baari külalised ongi juba kirjutanud avalduse Keskerakonda astumiseks. See on ühtlasi ka meie reaktsioon Savisaarele, kes ütles, et kohad tühjaks ei jää.

Aga võib-olla lihtsalt avaldusest enam ei piisa. Tark mõte võib olla tekkinud ka teistes baarides ja konkurents on suur. Seoses sellega tahaksin ma vahetada sugu, nii et minust saaks naine, ja mitte lihtsalt, vaid vene naine. Meil tulevad ju sugude kvoodid ja kodakondsuse nullvariant. Järelikult on see kõige kindlam viis hakata mõjutama algul Tallinna, pärast vabariigi valitsuse tegevust. Sellega peaks juba päris kindlasti kaasnema nõuniku koht inimväärse palgaga, mobiililimiidi ja prii õllega. See on minu unistuste lagi, riigikokku mina ei pressi, sest igaüks peab teadma oma võimeid ja kuidas ta võib inimkonnale kõige rohkem kasu tuua.

Algul me mõtlesime ennast grupi sõpradega lasta lihtsalt venelaseks ümber lõigata, aga on karta, et selle puhul säiliks sugu. Me ei oska täpselt öelda, mida tuleks teha, et meist saaks vene naised, aga ma arvan, et see peaks teaduse tänase taseme juures olema võimalik. Selleks palungi teie abi.

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht