Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond 15. toetuste jaotus

 

  Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond alustab stipendiumi­de ja 2005. aasta kultuuriprojektide finantseerimisetaotlustevastuvõttu. Stipendiume ja toetusi jaotatakse üldfondist ja 80 Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond nimelisest allfondist. Esimest korda osalevad sel aastal järgmised nimelised all­fondid:

Aleksander Heintalu ja Elo Liivi Fond, asutatud 2002. aas­tal Aleksander Heintalu ja Elo Liivi poolt eesmärgiga eden­dada Eesti mittekristlikku ja põlisusundile toetuvat rahvakul­tuuri.

Boris Tamme Fond, asutatud 2003. aastal Velve Tamme poolt oma abikaasa mälestuseks eesmärgiga toetada inse­neride koolitust.

Eesti Kunstiakadeemia Fond, asutatud 2001. aastal Ando Keskküla poolt eesmärgiga tõsta Eesti kunsti- ja arhitektuu­rialase ülikooli tüüpi kõrghariduse kvaliteeti ja konkurentsi­võimet. Selleks toetab Eesti Kunstiakadeemia Fond Eesti kunsti- ja arhitektuurialase ülikooli tüüpi kõrghariduse kvali­teedi tõstmisele ja konkurentsivõime tugevdamisele suunatud arendusprojekte ning õppejõudude ja üliõpilaste enesetäien­damisele suunatud taotlusi. Kunsti- ja arhitektuurialaseid õp­pevaldkondi ning õppesuundi käsitletakse vastavalt ISCED (International Standard ClassificationofEducation)loetelule.

Oskar ja Ellen Looritsa Mälestusfond, asutatud 2001. aas­tal Oskar ja Ellen Looritsa järeltulijate poolt eesmärgiga toe­tada kord kolme aasta jooksul eesti ja soome-ugri rahvaste rahvaluulealast uurimis- ja kogumistegevust Eestis.

Round Table Eesti Fond, asutatud 2002. aastal Round Table Eesti poolt eesmärgiga toetada puudustkannatavate laste hariduspüüdlusi.

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori Fond, asutatud 2003. aastal Urmas Kaarlepi poolt eesmärgiga toe­tada Tallinna Akadeemilise Meeskoori tegevust.

Valge Roosi Fond, asutatud 2004. aastal Kaitseliidu poolt eesmärgiga toetada noorte haridustee jätkamist ja isamaalist kasvatust.

Veljo Tormise Fond, asutatud 2000. aastal Veljo Tormise ja Eesti Kooriühingu poolt eesmärgiga väärtustada rahvusliku suunitlusega kooriloomingut.

 

Taotluste vastuvõtt lõpeb reedel,

15. oktoobril 2004. aastal kell 16.

 

Informatsiooni jaotustingimuste kohta ning taotluse esitamise ankeedi saate Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond kodu­leheküljelt www.erkf.ee ja Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond kontorist aadressil

A. Weizenbergi 20A ? 13 (III korrus), 10150 Tallinn,

tel 601 3428.

 

Vastuvõtt tööpäeviti kl 10 ? 16.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht