Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse säravate ideedega loomeettevõtjaid

Tartu Loomemajanduskeskus ootab 15. septembrini 2014 taotlusi loomeettevõtjatelt, kes soovivad osa võtta uuest kolmekuulisest äriplaanikoolitusest, mis algab oktoobris ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega 2015. aasta jaanuaris. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.

Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on seekordsel konkursil eelistatud äriideed, mis on seotud kahe loomemajanduskeskuse jaoks olulisema arengusuunaga – filmi ja moekunstiga. Eelistatud on ka need, kellel on juba olemas meeskond ning kindel nägemus oma toodete ja teenuste eksportimiseks.

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 15. septembril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust kaitstakse äriplaan ja tehakse oma  ettevõte või taotletakse juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.

Äriplaani koolitus algab 1. oktoobril ja lõpeb äriplaani kaitsmisega 17. detsembril 2015.

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://loovtartu.ee/lmk/ettevotjale/liitu-inkubatsiooniga).

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb fotograafe, filmiloojaid, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, 3D-lahenduste loojaid jt.

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, tel 506 2545, juta@lmk.ee; projektijuht Liis Pärtelpoeg, liis@lmk.ee, 5648 0065.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht