Hiiu Vallavalitsus kutsub osalema ideekonkursil

Hiiu Vallavalitsus koos Eesti Arhitektide Liiduga kutsub osalema Kärdlas Pargi tn 3 kinnistule neljast hoonest koosneva sotsiaalkeskuse hoonetekompleksi ja seda ümbritseva ala parima arhitektuur-ehitusliku lahenduse leidmiseks korraldataval ideekonkursil. Ideekonkursi võitja(te)ga asutakse läbirääkimistesse lepingu sõlmimiseks võidutöö alusel Kärdla sotsiaalkeskuse projekteerimiseks eel-; põhi- ja tööprojekti mahus väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetluse alusel.

Kärdla Sotsiaalkeskuse eesmärk on sotsiaal- ja hoolekandeteenuste osutamine puuetega inimestele, lastega peredele, eakatele ja toimetulekuraskustes tööealistele ning võimetekohase õppe pakkumine hariduslike erivajadustega lastele.
 
Hoonete netopind on planeeritud ca 3000 m2. Hoonetekompleks koosneb sotsiaalelamust, sotsiaalkeskusest, pansionist ja töökojast. Kärdla sotsiaalkeskuse arhitektuurivõistluse hankedokumendid on avaldatud riigihangete registris viitenumbri all 152784.
Võistluse preemiafond on 20000 eurot. Esitatudtöid hindab Hiiu Vallavalitsuse spetsialistidest ja EAL-i arhitektidest moodustatud zürii.
Võistluse väljakuulutamise kuupäev: 01.09.2014
Võistlustööde esitamise tähtaeg: 06.11.2014 16:00

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht